Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - levný nábytek, levné obývací stěny, jídelní soupravy, nábytek pro děti

nabyteklevnej.cz

Obchodní podmínky

 OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Prodávající je nabyteklevnej.cz

 

Kupující je osoba, která zašle vyplněnou objednávku z internetového obchodu nabyteklevnej.cz  Objednání je rovněž možné zasláním e-mailu,  Objednávka je návhem Kupní smlouvy. Kupní smlouva skutečně vzniká v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím. Po zaslání objednávky bude kupující v co nejkratší době ( do druhého pracovního dne) kontaktován prodávajícím a budou upřesněny podrobnosti ke zboží, dodací lhůta, možnost platby apod.

 

PŘEVZETÍ ZÁSILKY A REKLAMACE

 

Zásilku doručenou dopravcem doporučujeme před převzetím důkladně zkontrolovat. V případě, že je zboží na první pohled poškozeno, sepište reklamační zápis. Zde uveďte místo poškození (např. poškozené hrany boku skříně. Pokud budete chtít reklamovat zboží zjevně poškozené přepravou a nebude vystaven Zápis o škodě, nebudeme moci takovouto reklamaci přijmout. Reklamace na rozbité sklo je možné uplatnit pouze u dopravce. 

 

Pokud zjistíte po rozbalení nepoškozeného obalu výrobní vadu co nejdříve nás kontaktujte.

 

Poškozené nebo chybějící zboží se budeme snažit dodat v co nejkratším termínu. Dodavatel má lhůtu 30 dnů na vyřízení.

 

Reklamace musí obsahovat:

 

název reklamovaného zboží

konkrétní popis závady

reklamovaný výrobek nebo reklamovaná část

kopii dokladu o koupi(faktura), nebo jiný doklad potvrzující koupi

doporučujeme též přiložit záruční list (u příslušenství je záručním listem doklad o koupi - stačí kopie)

adresu kam zaslat vyřízenou reklamaci a kontakt na Vás (telefon, email na Vás)

Pokud reklamace nebude obsahovat tyto náležitosti bude reklamace s největší pravděpodobností vyřízena jejím zamítnutím, pokud kupující dodatečně nebude schopen napravit potřebné informace a doklady, které umožní reklamaci úspěšně vyřídit. 

Reklamované zboží je nutné dopravit k nám jakýmkoliv způsobem na naši adresu. Zpět bude opravený výrobek dopraven na naše náklady. 

 

 

 

 

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

 

Podle Občanského zákoníku č 367/2000 §53 má soukromá osoba (nikoli firma - uvedeno IČ) právo zboží vrátit do 14 dnů od převzetí. Záruka platí pro zboží objednané přes internet. Kupní cena, nikoli dopravné, Vám bude vrácena po zaslání na své náklady v obalu, nepoškozené s veškerými průvodními dokumenty. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené a nesmí jevit znaky používaní.

 

Prodávající si vyhrazuje právo odstoupit od objednávky v případě, že objednané zboží se již nevyrábí, popř. Nedováží, nebo se výrazně změnila cena výrobku, nebo byly neúplně či chybně vyplněny iniciály kupujícího. Ve všech těchto případech budete vyrozuměni o způsobu řešení.

 

Kupující má právo odstoupit od objednávky (Kupní smlouvy) pouze před závazným potvrzením prodávajícím. Poté lze odstoupit jen v případě nesplněním podmínek dodání prodávajícím. V případě stornování objednávky je kupující povinen uhradit prodávajícímu škodu vzniklou tímto jednáním. Prodávající bude uplatňovat škodu zejména v případě nákupu zboží, které se muselo na přání zákazníka obstarat, nebo vyrobit.

 

ZÁRUČNÍ DOBA

 

Záruční doba je podle zákona stanovena v délce 24 měsíců. Doba začíná běžet datumem převzetí. U některých výrobků může být doba prodloužena dle pravidel výrobce, popř. dovozce. Záruka se nevztahuje na zboží opotřebené běžným používáním, poškozené neodborným zacházením, nebo neodbornou montáží.

 

Uplatnění záruky je možné u prodávajícího, nebo u servisního střediska. Adresu Vám sdělíme po zaslání e-mailu na adresu nabyteklevnej@gmail.com

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Provozovatel internetového obchodu nabyteklevnej.cz se zavazuje, že nebude poskytovat osobní údaje třetím osobám za účelem jiným, než je vyřízení objednávky. V případě, že písemně požádáte o odstranění Vašich údajů z databáze, bude tak učiněno do tří dnů. Stejná žádost bude přeposlána dopravci i prodávajícímu, který vyřizoval objednávku.

 

 

Copyright © www.nabyteklevnej.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.nabyteklevnej.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace